ÜYELİK ve BAĞIŞ

Değerli Boğaziçi Sultans Ailesi,

Boğaziçi Sultans’ı her zaman hak ettiği yerde tutabilmek ve Amerikan Futbolu’nun önder takımı olma misyonuna katkı sağlamak için maddi ve manevi desteğinizi bekliyoruz.

Yüksek üye sayısıyla ve disiplinli mali yapısıyla, sürdürülebilir ve devamlı gelişen bir yapı kurmayı hedefleyen Boğaziçi Sultans, sizlerin de destekleriyle, her sene olduğu gibi Türkiye Amerikan Futbolu Ligi’nin en önemli şampiyonluk adayı olmaya devam edecektir.

Tribünde bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan sizleri, desteğinizi bir adım öteye taşıyarak Boğaziçi Sultans’a resmen üye olmaya davet ediyoruz.

ÜYELİK NEDİR?

Üye, üyelik için aşağıda bahsedilen koşulları yerine getirerek Boğaziçi Sultans üye sıfatını kazanan kimsedir. On sekiz yaşını bitirmiş, Boğaziçi Sultans misyona katkıda bulunabilecek yetenek ve niteliklere sahip, Sultans ruh ve sevgisi ile dolu olan her gerçek kişi üye olabilir.

Üyelik ücreti 2019 sezonu için 600 Türk Lirası olarak belirlenmiştir.

Üye olabilmek için öncelikle aşağıdaki linkte verilen formu doldurmalısınız.

Sonrasında aşağıda verilen link üzerinden üyelik aidatınızı ödeyebilirsiniz. Üyelik ücretleri yeni aktifleştirilen online ödeme sistemi üzerinden, tek çekim veya 12 takside kadar istenilen şekilde kredi kartı rahatlıkla yapılabilmektedir.

https://fonzip.com/sultans/aidat

BAĞIŞ NEDİR?

Boğaziçi Sultans’ın resmen üyesi olmak istemeyen fakat maddi destek sağlamak isteyen herkes bağış yapabilir.

Bağış miktarını bağışçı kendi belirleyerek, ister tek seferlik ister düzenli olarak maddi destek sağlayabilir.

Bağışlar aşağıda verilen link üzerinden, kredi kartı ile online yapılabilmektedir.

https://fonzip.com/sultans/bagis