Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/index.php:1) in /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 62

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/index.php:1) in /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 71
NFL Yıldızları AFWB Kampı için İstanbul’a geldi. | SULTANS
SULTANS

NFL Yıldızları AFWB Kampı için İstanbul’a geldi.

27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında İTÜ Kampüsünde gerçekleştirilen AFWB (American Football Without Boundries) kampı başarılı bir şekilde tamamlandı. Gary Barnidge ve Breno Giacomini’nin kurduğu bu organizasyon, her yıl farklı ülkelerde yaptıkları kamplarla, amerikan futbolunun gelişmesi için çalışıyorlar. Bu yıl İstanbul’da yapılan organizasyona ise katılan isimler şöyle: DeAngelo Williams, Marshawn Lynch, Alex Mack, Jordan Cameron, Barkevious Mingo, Thomas Keiser, Cooper Helfet, Johnson Bademosi, Erik Lorig ve Will Svitek. Koç eğitimi, U19 kampı, Kadınlar Flag Football kampı ve yetişkin oyuncuların katıldığı 4 farklı etkinlikte, NFL yıldızları oyunculara tecrübelerini aktardı ve onlarla idman yaptı.
deangelo-afwb
Farklı takımlardan yüzlerce oyuncuyu bir araya getirmesi sayesinde takımlar arası ilişkinin gelişmesine de katkıda bulunan etkinlik, oyuncuların NFL oyuncuları ile aynı sahayı paylaşması sebebiyle daha da değerli bir hale geldi.

Etkinliğin organizasyonu ve ev sahipliği konusunda büyük çaba harcayan Erkin Palaz ve İTÜ Hornets camiasına teşekkür ederiz.

AFWB-sultans

You must be logged in to post a comment Login