Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/index.php:1) in /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 62

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/index.php:1) in /nfs/c07/h01/mnt/112575/domains/bogazicisultans.com/html/wp-content/plugins/qtranslate/qtranslate_core.php on line 71
Videolar | SULTANS
SULTANS

Videolar

NTVSpor’da yayınlanan Irmak Kazuk’un sunduğu Denemeden Olmaz programına Boğaziçi Sultans’ın konuk olduğu bölüme bu linkten erişebilirsiniz.

 

Kerim Savaş Sarı’nın sunduğu, Yüksek Sadakat’in konuk olduğu, TRT’de yayınlanan “Acemiler Yarışıyor” programı

Hacettepe Red Deers Koçu Fazıl Hızal’ın hazırladığı her Pazar TRT Spor’da yayınlanan “Kardeşler Takımı” programı

”Kardeşler Takımı” Amerikan Futbolunu konu alan Aktüel ilk TV belgeselidir. Program; Digital, Kablo, Uydu ile tüm Türkiye, Avrupa, Avrasya’da erişimdedir.
Programda; Türk mizacı, kültürü ile Football arasındaki harmoni sunulmakta. Bu kaynaşmanın Football’daki hırs, mücadele ve birlik ruhunun Milli karakterimiz ile örtüşmesinin yanısıra Üniversite eğitiminin önemi ve sportmenliğin değerleri sunulmaktadır.
Koçlar, oyuncular, milli sporcular, mezun işadamı oyuncular, Amerikalı takım ve oyuncular, röportajlar ve organizasyonların sunumu programın içeriğini oluşturmaktadır.